voip.mikrotech.cz
  • Registrovat
Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.

133 témat(a)

148 reakce

52 komentářů

402 uživatelů

Nápověda VUM
Mobilní VOIPu

Transfer čísla z mého účtu na jiný účet u Mikrotechu

0 bodů
Mohl bych poprosit o transfer mého čísla XYZ z mého účtu na účet rodinného příslušníka? Číslo jsem kdysi zaregistroval na sebe, ale dal jsem ho bratranci a chtěl bych ho tedy přesunout.
11.4.2013 v kategorii registrace účtu a VoIP čísla jas (1,890 bodů)

1 reakce

0 bodů
Tato zdánlivě jednoduché operace se skládá z více jak 20 úkonů.
Jedná se jak o technické zpracování, tak o právní aspekt manipulace s účty a čísly a v neposlední řadě o odpovědnost za zdar a rizika této operace.
Můžete to provést sám:
 
1. Přes své webové rozhraní si v Nastavení / Jednotlivá čísla uvolněte číslo, které chcete přenést (pokud by na něj byly navěšeny nějaké služby ve virtuální ústředně Mikrotech, je nutné je zrušit!)
2. Připravte si otevření druhého účtu v rubrice Nastavení / Jednotlivá čísla, kam bude uvolněné číslo přeneseno a připravit si použití volby Získat nové číslo
3. Zavolejte nám na 558840000 nebo napište na voip@mikrotech.cz, abychom Vám uvolnili číslo z karantény, kam mezitím "spadlo".
4. Na základě našeho upozornění, kdy přesně číslo z karantény uvolníme, si číslo uvolněné z karantény můžete převzít a po chvíli přijmout v druhém účtu. Náš návrh, kdy se tak stane, ještě můžeme přizpůsobit do jisté míry Vašim možnostem.
 
Pokud dojde k prodlevě a uvolněné číslo bude navíc atraktivní, může se stát, že si toto číslo po uvolnění z karantény někdo zaregistruje rychleji než Vy. Pokud naopak na číslo zapomenete, bude uvolněno ostatním za 6 měsíců.
 
Pokud by uvedený postup pro Vás a další zainteresovanou osobu byl příliš složitý, můžeme ho zajistit za smluvní cenu.
11.4.2013 jas (1,890 bodů)
Upraveno 11.4.2013 jas
Dá se použít obdobný postup pro GSM čísla?

Související témata

0 bodů
1 reakce
522 zobrazení 24.1.2014 v kategorii Mikrotech VOIP Petr14 (120 bodů)
+1 bodů
2 reakce
+1 bodů
1 reakce
mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...