voip.mikrotech.cz
+1 bodů
v kategorii registrace účtu a VoIP čísla (130 bodů)

1 reakce

0 bodů
(2.2k bodů)
Přihlašovací jméno a heslo do Individuální zóny - webového rozhraní je zadáváno během registrace a je natolik integrováno v systému, že změnit nejde. Jedinou možností, v případě vážného důvodu, je zřízení účtu nového. Stejně tak nelze změnit Variabilní symbol. Převedení účtu a kreditu ze starého účtu do nového,  jsou placené úkony.
(360 bodů)
Upraveno
Taky by mi vyhovovala změna přihlašovacího jména a hesla. U Mikrotech jsem se registroval někdy loni v dubnu a už si nepamatuji jestli při tom byla možnost si zadat vlastní tyto přihlašovací údaje a nebo jsem tomu nevěnoval příliš pozornost s tím, že jsem asi předpokládal, že to později bude možné změnit tak jak je to samozřejmosti u mnoha jiných internetových služeb. Předpokládám, že takových lidí kteří by si rádi tyto údaje změnili bude asi mezi klienty Mikrotech dost. Situace ohledně toho je ale bohužel taková jaka je.
Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.
Nápověda VUM
Mobilní VOIPu

Související témata

0 bodů
1 reakce 425 zobrazení
0 bodů
1 reakce 368 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 694 zobrazení
mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...