voip.mikrotech.cz
  • Registrovat
Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.

133 témat(a)

148 reakce

52 komentářů

402 uživatelů

Nápověda VUM
Mobilní VOIPu

Media5fone a ukončování hovotů

0 bodů

Nainstaloval jsem si do mobilu VoIP telefon Media5fone, ale mám problém s ukončováním hovorů. Když ukončím hovor tak mi Media5fone hned začne znova telefonovat na posledně volané číslo a i když to neustále ukončují tak se to opakuje do nekonečna. Jediným řešením v tomto případě je ukončít připojení k internetu (v mým případě WiFi) a ukončení Media5fone což je dost nepraktické. Zajímalo by mne zda problém je na straně Mikrotech a nebo někde u mne v nastavení něčeho v tom Media5fone což mi připadá pravděpodobnější. Pokud telefonují přes CSipSimple tak u tohoto VoIP telefonu se mi uvedený problém s ukončováním hovorů nevyskytuje.

Zajímá mne zda se to dá nějak vyřešít tak aby u Media5fone šlo hovory bez problémů ukončovat a nebo je lepší se na tento VoIP telefon vykašlat a nepoužívat ho. V nastavování se příliš nevyznám hlavně když Media5fone je pouze v angličtině kterou neznám.

2.6.2013 v kategorii Mikrotech VOIP vlazy (360 bodů)
Upraveno 2.6.2013 vlazy

1 reakce

0 bodů
S tímto chováním jsem se nesetkal (standardní nastavení Media5fone), provozujeme to na dvou telefonech: Samsung Galaxy a Samsung Galaxy mini. Na obou se ukončuje po hovoru korektně. Používáme připojení k internetu pouze WiFi (nepoužíváme 3G/Edge), ale toto by nemělo mít vliv. Těžko se nám Vaše chování bude simulovat, když neuvádíte bližší údaje o Vašem telefonu/verzi Android/sw výbavy....
7.6.2013 viki (3,000 bodů)
Media5fone mám nainstalovaný na telefonu Sony Ericsson Xperia Neo V s androidem verze 4.0.4. Mobil připojuji k internetu přes WiFi z routeru TP-LINK TL-WR941ND který je dále napojený kabelem na internet od poskytovatele internetu přes WiFi.
Media5fone jsem chtěl vyzkoušet hlavně kvůli údajné lepší kvalitě hovorů v porovnání s jinými telefony, ale za těchto podmínek kdy dělá problém s ukončováním hovorů je pro mne téměř nepoužitelný. Také mi na tomto telefonu vadí to, že při každém spuštění mne obtěžuje s nabídkou odemknutí některých kodeků a placených funkci, nedostatečné propojení s androidem (seznam hovorů) a že není v češtině.

Související témata

0 bodů
1 reakce
0 bodů
1 reakce
791 zobrazení 11.5.2013 v kategorii Mikrotech VOIP vlazy (360 bodů)
+2 bodů
3 reakce
0 bodů
1 reakce
mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...