voip.mikrotech.cz
0 bodů
v kategorii Mikrotech VOIP (360 bodů)
Zajímalo by mne zda VoIP od Mikrotech umožňuje odesílání SMS a MMS a provádět videohovory prostřednictvím telefonů které to umožňují. Pokud ano, tak jaká je cena za tyto služby.

1 reakce

0 bodů
(2.2k bodů)

SMS a MMS jsou záležitostí mobilní síťě. SMS můžete odesílat pouze přes webové rozhraní.

Videohovory jsou umožnovány, je potřeba ve virtuální ústředně (vum.mikrotech.cz) nastavit:

  • Na uvodní stránce klikněte na číslo
  • změnte volbu u Podpora videa na ANO
  • Uložte nastavení

Videohovory v rámcí síte mikrotech jsou zdarma. Pokud například máte VoIP vrátníka s kamerou připojeného k síti Mikrotech a telefon, který ma podporu videa připojeného také k síťi Mikrotech, pak je volání zdarma.

(360 bodů)
Zajímalo by mne zda Mikrotech má někde vlastní webové rozhraní pro odesílání SMS a jaká je cena za odeslaní SMS. A co MMS? Umožňuje Mikrotech nějak odesílat i MMS?
Umožňuje Mikrotech videohovory i do nebo z jiných sítí, např. na mobil? Pokud ano tak jaká je cena takového videohovoru do síti mimo síť Mikrotech?
(2.2k bodů)
Videohovory jsou pouze v rámci sitě Mikrotech. MMS v síti aktuálně není možná. Je v jednání nové SMS centrum a přesnější informace očekáváme začátkem června 2013.
(360 bodů)
Škoda, že videohovory jsou možné pouze v rámci sítě Mikrotech. Myslel jsem, že bych to vyzkoušel při telefonování na mobil a případně pokud by to šlo dobře tak i asi občas používal. Zajímalo by mne zda Mikrotech alespoň do budoucna plánuje zprovoznění videohovorů do a z jiných sítí a nebo to z nějakých důvodů není možné.
Ohledně těch SMS jsem pochopil, že ani to není u Mikrotech v současné době možné a bude to asi záležet na tom jak dopadne jednání ohledně nového SMS centrum.
(360 bodů)
Zajímalo by mne jak dopadlo jednání ohledně nového SMS centra a zda jsou nebo se chystají nějaké změny ohledně odesílání SMS nebo i MMS.
Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.
Nápověda VUM
Mobilní VOIPu

Související témata

0 bodů
1 reakce 1.9k zobrazení
4.8.2014 v kategorii GSM mipak (200 bodů)
0 bodů
1 reakce 363 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
9.12.2012 v kategorii Mikrotech VOIP Mára (150 bodů)
0 bodů
1 reakce 694 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.9k zobrazení
2.6.2013 v kategorii Mikrotech VOIP vlazy (360 bodů)
mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...