voip.mikrotech.cz
0 bodů
v kategorii Úhrada kreditu (2.2k bodů)
Potreboval jsem dobit nutne kredit abych ho mel na vikend ale jak jsem zjistil tak platby kartou jsou u vas spanelska vesnice, bohuzel. Zaplatil jsem to prevodem na ucet takze to bude bohuzel az  prinejlepsim v pondeli takze budu muset na vikend volat pres toho vyderacskeho operatora... muzete mi rict proc jeste nemate tuto moznost zavedenou. Vzdyt kartou se da platit uz vsude... (jp)

1 reakce

0 bodů
(2.2k bodů)

Seznamte se v rubrice Tarify, ceny a platby na http://voip.mikrotech.cz/cenikcr?left_menu=3-3&menu=uhradakreditu s možnosti platby platební kartou
Visa a MasterCard, o víkendu lze také použít platební terminály SAZKY.

Na stejné straně dole se také dozvíte, že našim stálým a slušně jednajícím klientům je určeno Operativní překlenutí nedostatku kreditu 7 dnů v týdnu. (jas)

(360 bodů)
Upraveno
Platba kreditu kartou je dobrá věc ale škoda, že u Mikrotech je to zpoplatněné a výši je možné určit pouze výběrem z přednastavených částek. Tím tento dobrý způsob platby udělal Mikrotech pro asi mnohé uživatelé jejích VoIP služeb nepoužitelný.
Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.
Nápověda VUM
Mobilní VOIPu

Související témata

0 bodů
1 reakce 698 zobrazení
+1 bodů
0 reakce 705 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.9k zobrazení
mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...