voip.mikrotech.cz
0 bodů
v kategorii Mikrotech VOIP (170 bodů)

Dobrý den,

kdyby k vám přešla naše organizace, byla by možná měsíční fakturace za skutečně provolaný čas (tedy nikoli předplácení)?

Máme 400 geografických telef. čísel, z nichž využíváme asi 130, zbytek je pro budoucí rozšiřování. Nájem by se platil za každé číslo, takže např. 400 Kč měsíčně? Hovorné by se k tomuto paušálu přičítalo nebo by těch 400 Kč byla minimální měsíční platba?

Přenos souvislého bloku 400 čísel by stál 2250 Kč + DPH?

1 reakce

+2 bodů
(2.2k bodů)
Dobrý den,

měsíční fakturace je možná, v případě složení volací jistiny ve výši předpokládaného měsíčního objemu volání.

V případě přenosu 400 čísel je platba 1 Kč měsíčně za každé přenesené číslo. V případě bloku 100 nebo 1000 čísel z našeho rozsahu, jsou tyto bloky cenově zvýhodněny. Hovorné je účtováno samostatně, pronájem telefonních čísel je také účtováno jednou měsíčně samostatně.

Přenos souvislého bloku 400 čísel, pokud je stávajícím operátorem účtován jako jedna služba by stál 2250 Kč, tuto informaci bychom museli ověřit dle Vámi zaslaných podkladů u stávajícího operátora. Platba za přenos telefonních čísel je směrována k opouštěnému operátorovi, proto nemůžeme jeji cenu ovlivnit.

Při větším objemu hlasových služeb Vám poskytneme individuální slevu dle měsíčního objemu. Dále nabízíme služby virtuální ústředny. Základní funkce této ústředny poskytujeme zdarma, funkce jako IVR, callcentrum jsou hrazeny v měsíčním paušálu za službu virtuální ústředny.
14.5.2013 v kategorii Mikrotech VOIP (170 bodů)
změněna klíčová slova 14.5.2013
Fakturace, vlastní ústředna
Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.
Nápověda VUM
Mobilní VOIPu

Související témata

mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...