voip.mikrotech.cz
0 bodů
v kategorii registrace účtu a VoIP čísla (320 bodů)
Dobrý den,

potřebuji zřídit novou zelenou linku. Nabízíte i tuto variantu? Pokud ano, tak za jakých podmínek.

1 reakce

0 bodů
(1.9k bodů)
Zelená linka je kontakt v podobě telefonního čísla, které začíná předvolbou 800, hovory z České republice na číslo začínající 800 jsou pro volajícího zcela zdarma a to i při volání z mobilního telefonu.

Vždy máme několik takových čísel v záloze a v tom případě nám uhradí zájemce o její provozování před spuštěním jednorázově 2500 Kč. Měsíční nájem je podle vytížení 150 - 250 Kč.

Za volání účastníků z mobilních čísel zaplatí provozovatel 3,60 Kč/min. při tarifikaci 1+1 sekunda bez ohledu na denní dobu, víkendy či svátky. Za volání z pevných linek zaplatí  provozovatel 0,59 Kč ve špičce a 0,39 haléřů mimo špičku o víkendech a svátcích. Tarifikace je opět po jedné sekundě. Tyto náklady platí provozovatel prepaidem, tzn. z kreditu, který předem vloží na svůj účet.

Pro získání zcela nového čísla z ČTÚ si provozovatel připočte ještě 5000 Kč jako cenu kolku. Naopak, pokud provozovatel již číslo 800 vlastní z minula, platí pro jeho přenos čísla k Mikrotechu stejná pravidla jako pro ostatní čísla a to je 1500 Kč za přenos.  Ceny jsou uvedeny bez DPH. (jas)
Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.
Nápověda VUM
Mobilní VOIPu

Související témata

0 bodů
1 reakce 629 zobrazení
0 bodů
1 reakce 425 zobrazení
0 bodů
1 reakce 35.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.8k zobrazení
mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...