voip.mikrotech.cz
0 bodů
v kategorii Mikrotech VOIP (3.0k bodů)
Jak a kde si můžu zaregistrovat negeografické číslo?

2 reakce

0 bodů
(3.0k bodů)
Upraveno
Pokud již máte zřízen účet VoIP, vstupte na stránce voip.mikrotech.cz přes vstup pro registrované (s použitím dvojice šestimístných kódů), která Vám přišla při registrace mailem do webového rozhraní administrace: Nastavení > Jednotlivá čísla > Přidat další číslo a ve výběru "Kraj" zvolte NONGEO a v následujcím výběru si vyberte tel.číslo z nabízených možností serie 910 negeografických (nomádních) čísel..
0 bodů
(3.0k bodů)
Upraveno

Pokud u nás ještě nemáte zřízen účet, zaregistrujte se formulářem ZDE.
Vyplňte jednotlivé rubriky osobními nebo firemními údaji, vyberte si Telefonní služby, postupně vyplňte adresu bydliště nebo firmy. Pokud nenajdete přesnou adresu, použijte prozatím adresu objektu vedle vás, tak, že kdybyste volali například záchrannou službu, že Vás najde. Po odsouhlasení se Vám otevře řádek, do kterého zapíšete kontrolní řetězec, který Vám přijde do mailové schránky pokud jste zadali správnou mailovou adresu a pokud nemáte schránku natolik plnou poštu, že poštu nepřijímá. Pak už si budete moci vybrat z několik desítek nebo stovek čísel.
Firmám a institucím umožníme dodatečně získat dobře zapamatovatelná čísla.
Dále pokračujte podle návodu ke zřízení NONGEO čísla. Nezapomeňte, že účet je nutné dobít do 30 dnů prvopočáteční platbou ve výši 100 Kč a více, aby začala platit smlouva a vy se stali našim klientem.

Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.
Nápověda VUM
Mobilní VOIPu
mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...